Kontakt

Máte-li nějaký dotaz, můžete nám napsat skrze tento kontaktní formulář. Popř. nám napsat na info@zivakultura.cz.

Jelikož se vaše dotazy velice často opakují, rozhodli jsme se vytvořit stránku DOTAZY, na kterou budeme vybrané otázky a odpovědi uveřejňovat. Pro diskrétnost zachováme u vašich dotazů anonymitu a vymažeme citlivé informace. Dejte nám vědět, pokud si nepřejete, aby se váš dotaz na stránce objevil. Doufáme, že na stránce najdete spoustu užitečných informací. 😉

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

O nás

Jana Dell-Plotnárková

Specialistka na výživu a zdravý životní styl
GAPS, NAET a TČM terapeutka

Jsem vystudovaná zdravotní sestra, ale posledních 10 let pracuji jako trenérka, učím jógu a hlavně se věnuji vzdělávání lidí o zdravé výživě. Společně s manželem Martinem cestujeme a žijeme v různých zemích a já se vždy živím jako soukromý kouč a snažím se pomáhat lidem k cestě ke zdraví.

Původně jsme se jako rodina stravovali podle principu Weston. A. Price, ale v roce 2010, kdy mě diagnostikovali Ulcerativní kolitidu, jsem přešla na GAPS. Kterou jsem po dvou letech úspěšně vyléčila. Můj mladší syn se narodil s potravinovými alergiemi a silným ekzémem, a tak teď používám své znalosti a GAPS k jeho vyléčení.

Neustále se vzdělávám pomoci online kurzů a plánuji vrátit se ke studiu výživy, jen co bude syn trochu větší a zlepší se jeho zdravotní stav.

Pomocí tohoto blogu doufám dostaneme GAPS a jemu podobné diety do povědomí více lidí a pomůžeme jim úspěšně začít jejich cestu ke zdraví.

Věřím, že zdraví je v rukou každého z nás a tradiční metody stravování jsou jeho velkou součástí.

 

Žaneta Kremsa

Specialistka na holistickou a funkční výživu
Certifikovaná GAPS terapeutka

V České republice jsem studovala na vyšší odborné škole, která byla zaměřena na informační služby a zpracovávání rešerší a tak je mi blízké vyhledávat různé články a studie a následně získané informace zpracovávat do článků.  V roce 2015 jsem dokončila studium holistické výživy ve Velké Británii a o něco později studium funkční výživy Holistic Nutrition LabDigestive Intensive a Full Body System. Od září roku 2016 jsem certifikovanou GAPS terapeutkou.

S Janou jsem se seznámila v roce 2010 v Kataru, kde jsme tou dobou s Jakubem žili. O rok později nás v Singapuru seznámila s dietou GAPS, na které jsem si později vyléčila téměř všechny potravinové intolerance. Na GAPS jsem byla pouze půl roku, v té době jsem jej držela pouze podle toho co jsem si načetla a neuměla ho přizpůsobit svým biologickým potřebám. Dr. Natasha popsala dietu ve svých knihách velmi pěkně a podrobně, občas je ale potřeba poradit se se zkušeným GAPS terapeutem. A tak nyní intenzivně studuji, abyste ve mě jednou našli toho, koho jsem já tehdy potřebovala. 😉

Objednat konzultaci

 

Jakub Kremsa

Již léta před GAPSem jsem se snažil jíst zdravě, ale dělal jsem to dost laxně a špatně – bez studia, asi tak, jako většina lidí (kupoval jsem hnědý cukr, polotučné mléko v krabicích, omezil spotřebu másla a soli atd atd). Když přišla Žaneta s nápadem jít do GAPSu, řekl jsem si proč ne. Bral jsem to hlavně jako podporu. Zpětně jsem moc rád, že jsem do toho šel. Cítím se mnohem lépe, mám více energie a intenzivní studium nám otevřelo oči, co se týká stravování.

Protože nejsem typický případ GAPS, přešel jsem po půl roce na stravování podle nadace Westona A. Price, na kterém bych chtěl zůstat dlouhodobě.

Upozornění

Naším cílem je motivovat vás ke konzumování tradičních poctivých potravin a ukázat vám, že prostřednictvím jídla se dá velmi dobře ovlivnit celkový zdravotní a psychický stav. Na našich stránkách vám rádi poradíme, za váš zdravotní stav však nebereme v žádném případě zodpovědnost.