Kontakt

E-shop: info@zivakultura.cz | Jana: gapscz@gmail.com | Žaneta: zaneta@kremsa.cz

O nás

Jana Dell-Plotnárková

Specialistka na výživu a zdravý životní styl
GAPS, NAET a TČM terapeutka

Jsem vystudovaná zdravotní sestra, ale posledních 10 let pracuji jako trenérka, učím jógu a hlavně se věnuji vzdělávání lidí o zdravé výživě. Společně s manželem Martinem cestujeme a žijeme v různých zemích a já se vždy živím jako soukromý kouč a snažím se pomáhat lidem k cestě ke zdraví.

Původně jsme se jako rodina stravovali podle principu Weston. A. Price, ale v roce 2010, kdy mě diagnostikovali Ulcerativní kolitidu, jsem přešla na GAPS. Kterou jsem po dvou letech úspěšně vyléčila. Můj mladší syn se narodil s potravinovými alergiemi a silným ekzémem, a tak teď používám své znalosti a GAPS k jeho vyléčení.

Neustále se vzdělávám pomoci online kurzů a plánuji vrátit se ke studiu výživy, jen co bude syn trochu větší a zlepší se jeho zdravotní stav.

Pomocí tohoto blogu doufám dostaneme GAPS a jemu podobné diety do povědomí více lidí a pomůžeme jim úspěšně začít jejich cestu ke zdraví.

Věřím, že zdraví je v rukou každého z nás a tradiční metody stravování jsou jeho velkou součástí.

 

Žaneta Kremsa

Certifikovaná terapeutka funkční výživy a životního stylu
Certifikovaná GAPS terapeutka

Výživu jsem vystudovala v Anglii na School of Natural Health Sciences, kde jsem si pak později u Dr. Natashy Campbell McBride udělala certifikaci na GAPS terapeuta. Ve Spojených státech amerických jsem u Andrey Nakayami vystudovala funkční výživu, kterou jsem zakončila certifikací FNLP. V současné době se vzdělávám na několika institucích, mezi něž patří např. čínská medicína na 1. škole tradiční čínské medicíny, funkční výživa na Chriss Kresser Institute, nebo genetické mutace u Dr. Bena Lynche.

S Janou jsem se seznámila v roce 2010 v Kataru, kde jsme tou dobou s Jakubem žili. O rok později nás v Singapuru seznámila s dietou GAPS, na které jsem si později vyléčila téměř všechny potravinové intolerance. Nyní se stravuji podle principů Westona A. Price.

Více o mě a o mém poradenství najdete na stránkách www.zanetakremsa.cz nebo na www.facebook.com/zanetakremsa

zanetakremsa.cz

 

 

 

Jakub Kremsa

Již léta před GAPSem jsem se snažil jíst zdravě, ale dělal jsem to dost laxně a špatně – bez studia, asi tak, jako většina lidí (kupoval jsem hnědý cukr, polotučné mléko v krabicích, omezil spotřebu másla a soli atd atd). Když přišla Žaneta s nápadem jít do GAPSu, řekl jsem si proč ne. Bral jsem to hlavně jako podporu. Zpětně jsem moc rád, že jsem do toho šel. Cítím se mnohem lépe, mám více energie a intenzivní studium nám otevřelo oči, co se týká stravování.

Protože nejsem typický případ GAPS, přešel jsem po půl roce na stravování podle nadace Westona A. Price, na kterém bych chtěl zůstat dlouhodobě.

Upozornění

Naším cílem je motivovat vás ke konzumování tradičních poctivých potravin a ukázat vám, že prostřednictvím jídla se dá velmi dobře ovlivnit celkový zdravotní a psychický stav. Na našich stránkách vám rádi poradíme, za váš zdravotní stav však nebereme v žádném případě zodpovědnost.